Menu kurtynowe
USŁUGI

Współczesny świat otacza na hałasem praktycznie na każdym kroku: w domu i w pracy, w szkole i w przedszkolu, na basenie i w klubie fitness, a nawet w kolejce do lekarza. Hałas wpływa negatywnie na nasze zdrowie, pogarsza samopoczucie, nie pozwala się skupić i bardzo często jest powodem spadku naszej wydajności w pracy.

Powoduje, że odpoczywamy nieefektywnie, męczymy się w restauracjach lub wychodzimy niezadowoleni ze zbyt głośnego koncertu. Wiemy, że tak jest, sami tego doświadczamy!

Aby zapobiegać, naprawiać, poprawiać i redukować hałas, oferujemy:

  • pomiary akustyczne - wstępne i po wykonaniu prac wraz z analizą wyników,
  • pomiary izolacyjności akustycznej - dotyczą przegród budowlanych od dźwięków powietrznych i uderzeniowych, 
  • pomiary parametrów akustycznych wnętrz – w tym pomieszczeń specjalnych, pomiary zrozumiałości mowy, 
  • strojenie systemów elektroakustycznych oraz pomiary i strojenie systemów audio w reżyserniach,
  • doradztwo techniczne wraz z doborem rozwiązań akustycznych, wspomagane symulacjami w specjalistycznym oprogramowaniu z możliwością odsłuchania (auralizacji) projektowanego wnętrza,
  • projekty aranżacji wnętrza z rozmieszczeniem ustrojów akustycznych i opracowaniem wizualizacji,
  • dostawę i montaż systemów adaptacji akustycznej wnętrza wraz z autorskimi rozwiązaniami regulowanej akustyki pomieszczenia dla przestrzeni wielofunkcyjnych (domy kultury, teatry, kina domowe etc.).

Możemy poszczycić się wieloma udanymi realizacjami, zarówno w domach prywatnych, pomieszczeniach odsłuchowych, jak i w małych i dużych salach o akustyce kwalifikowanej.

Jesteśmy bardzo elastyczni i z chęcią podejmujemy nowe wyzwania, dlatego projektujemy i wykonujemy m.in. panele akustyczne również na specjalne zamówienie naszych klientów, współpracując z nimi od pojawienia się pomysłu do ukończenia ostatecznej wersji produktu.

Jeżeli przeszkadza Państwu hałas w mieszkaniu lub w miejscu pracy, są Państwo zainteresowani pomiarami akustycznymi, wykonywaniem wytycznych akustycznych lub zakupem ustrojów do poprawy akustyki zarówno do dużych jak i małych obiektów lub wykonawstwem z zakresu adaptacji akustycznych, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą pod adresem:

sklep@acousticsystems.pl

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i zaproponujemy rozwiązanie idealnie dopasowane do Państwa sytuacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl